Zpocená záda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Strhující příběh čerstvého čtyřicátníka, dobře situovaného právníka Davida, který žije pro svou rodinu a práci a vede zdánlivě šťastný a spořádaný život. Pod taktovkou své ženy probíhají jeho dny bez sebemenšího překvapení, vše je naplánované, idylické a úspěšné. David si neochotně uvědomuje, že rezignoval na jakékoliv dobrodružství a cokoliv nečekaného. Do cesty mu vstoupí záhadná žena, která se stává jeho vstupenkou do doposud neznámého světa volnosti, prostopášnosti a sexuálního osvobození. Všechno se mu rozpadá pod nohama a on se řítí do katastrofy, ale cítí, že žije naplno. David se musí rozhodnout, zda chce ztratit svůj spolehlivý, jednotvárný a pohodlný život a přijít o všechno, co léta budoval a na co si zvykl, výměnou za nejisté štěstí. V sázce je hodně a on není žádný hrdina. Kniha je psána z pohledu muže, ačkoliv ji píše žena. Je tedy velmi otevřená, přímočará až neslušná, protože takový svět mužů je....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/328764/zpocena-zada-Skj-328764.jpg 2.435
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Zpocená záda

Přidat komentář
fionka36
31. října

Klasický příběh ze života. Pro mně taková oddychovka

petrpospa
14. dubna

Chudák Sára. Jen 43%. Víc jí čtenářky nedaly. To má za to, že píše. To má za to, že fotí. To má za to, že byla v televizi, že žila se Saudkem, že píše příběh chlapa, že to mohlo být kratší, že používá vulgarismy, že je to jen o šukání a o chlastu, o penězích, které čtenářky nemají a tolik by potřebovaly.....
Příběh, řekl bych normální, jazyk hodně bohatý, děj stále se opakující jako život naprosté většiny čtenářů a čtenářek, práce - domov - zábava, jen to pořadí má každý jiné. I proto vypadá reálně. Dávám 4 hvězdy abych Sáře zvedl průměr, abych ji ochránil před všemi kritizujícími harpyjemi, které do světa mužů nikdy nenahlédly, nejraději by jej úplně zakázaly a udělaly z něj to, v čem žil David na začátku příběhu...
Ale to by pak žádný příběh nebyl....

stavinohova
21. února

Me se pribeh libil...

veronika6268
15. února

Kniha mě zpočátku bavila svými erotickými scénami, těch ale začalo nezábavně přibývat. Střídaly se se zdlouhavými popisy běžných dní, které mě jako ženu nezaujaly.

Surovost a sexuchtivost vždy všude s každou a hlavně ne s vlastní ženou mi vzala zbytek iluzí o mužích a fungování dlouhodobého vztahu. Otázkou ale je, jak doopravdy autorka jako žena může do opravdové mužské reality vidět?! Hlavní hrdina si dost protiřečil. Svou ženu vykresloval jako velmi nechutnou a nepřitažlivou bytost, ale s jakousi zvráceností se v tom vyžíval a sex s ní chtěl. Když ho chtěla ona s ním, byl otrávený a znechucený. Nedávalo to moc smysl.

Asi jsem nebyla cílovou skupinou, i když jsem se na knihu hodně těšila. možná bude bavit ženy, které chtějí utvrdit v tom, že všichni muži jsou (slušně řečeno) strašní nebo muže, kteří si chtějí honit ego.

370 stran bylo moc. Na 150 by to mohlo být docela vzrušující, rychlé a napínavé čtení. 370 je ztráta času. Bohužel. A to i přesto, že druhá kniha Déšť Sáry Saudkové se mi líbila. Ale přílišná snaha o hrubost, dlouhé popisy a přirovnání jsou v obou knihách.

LenkaV.1
12. února

Tuhle knížku jsem měla půjčenou v nemocnici a musím říct, že se mi četla dobře, přesně ta kniha, u které se nemusí přemýšlet, kdykoli ji lze (třeba při vizitě :)) bez pocitu, že mi něco uteče, odložit a pak se k ní zase vrátit. Takže za mě, oproti většině negativních komentářů, dobrá.

DominaCZ
29.04.2018

No, čtivý to i je, ale zároveň taky protivný.
Celé je to završeno zjištěním, že tento Adónis, kterého chce každá všude, je, jak píše Sára, pupkatec s brýlemi a knírem pod nosem. Tím z toho udělala frašku totální.

Všichni tam byli hodně nepříjemní, ale ta "milenka" byla nejhustější.
Je moc těžké říct ODTEĎ TĚ UŽ CHODIT MILOVAT NEBUDU někomu, kdo vás obtěžuje ve dne v noci a je absolutně otravnej a plazí se, že?
Neboli mohlo by to skončit už o sto stran dříve, ale na co žejo...

Je jedno, že to psala ženská a snažila se dát tam mužskou hrubost a vulgárnost, jakožto i sexuální poblouzněnost, protože tohle jejich smýšlení známe všichni - oni se o tomhle moc rádi šíří, takže i kdyby to psal chlap, vnitřní monolog a chování bude stejné, takže ano, Sára vystihla mužskej prasoismus dobře.

Kamilajznik
13.03.2018

Nebyla jsem schopna knihu docist. Vubec se mi nelibil zpusob psani a ani dej me nijak neuchvatil...

miuk
10.02.2018odpad!

Totální brak, jak tohle může někdo vydat...

1

Autor a jeho další knihy

Sára Saudková
česká, 1967

všech 7 knih autora

Kniha Zpocená záda je v

Právě čtených2x
Přečtených51x
Čtenářské výzvě10x
Doporučených2x
Knihotéce6x
Chystám se číst26x
Chci si koupit7x