Janabelo Janabelo komentáře u knih

Vliv Gaii - Pozoruhodný systém spolupráce mezi Gaiou a lidstvem Vliv Gaii - Pozoruhodný systém spolupráce mezi Gaiou a lidstvem Monika Muranyi

Velice zajímavý. Člověk se dozví vše o Zemi a už chápu proč si vědci Carrolla zvali do CERNu a jeho channelingy se inspirují, i když jen potají. V knize je totiž spousta vědeckých pojednání, že prostý laik, jako já to moc nepobírá, ale přesto je to moc zajímavý.

Lidská duše odhalena Lidská duše odhalena Monika Muranyi

Pro někoho jsou možná Kryonovy knihy moc složité a nebo moc dlouhé. A pro takového je právě tento výcuc nejlepší. Informace jsou zkráceny, je tam jen to podstatné a tím je tam tedy i těch informací víc. Podle názvu to vypadá, že se bude mluvit jen o duši, ale dozvíte se toho o hodně víc. Např. něco o minulosti i budoucnosti lidstva, o vesmíru, DNA, magnetismu, kvantové fyzice a i o objevech, které nás teprve čekají. Stejný komentář se dá použít i na její druhou knihu, akorát tentokrát tématem je Země.

Česká metafyzika Česká metafyzika Petr Frank

Pro ty co se zajímají o reinkarnaci je to skoro povinnost si jí přečíst. A stejně tak to platí i pro jeho ostatní knihy. Obsahují velice zajímavé životní příběhy, díky kterým se dozvíte jak funguje karma a reinkarnace.