Česká metafyzika

Česká metafyzika https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61875/nejvetsi-zahady-sveta-ceska-metafyz-QqE-61875.png 3 6 2

Kniha první - Kasuistika - Snění, láska ve druhém životě, neúspěšný život paní Zdeny, metafyzika doktora Šaška. Kniha druhá - česká metafyzika např. český strach, astrologie a česká státnost, astrologické vyhlídky České republiky a další.

Záhady
Vydáno: , Dialog

Janabelo
04.03.2019 5 z 5

Pro ty co se zajímají o reinkarnaci je to skoro povinnost si jí přečíst. A stejně tak to platí i pro jeho ostatní knihy. Obsahují velice zajímavé životní příběhy, díky kterým se dozvíte jak funguje karma a reinkarnace.

KITT
27.05.2015 2 z 5

Tato kniha mě velmi zklamala, půjčil jsem si ji v knihovně podle popisu na obálce knihy, ale kniha se nečetla vůbec dobře a popisovala (alespoň pro mě) nezajímavé věci, nedokázala mi nabídnout nic, čím by mě zaujala, takže dočtení bylo jen "povinné", abych ji neodevzdal jako rozečtenou, i když ke konci jsem některé stránky i přeskočil. Dávám však dvě hvězdičky, první část byla o něco zajímavější než druhá část a o něco líp se četla.

Petr Frank
česká, 1947