Jana17 - Příspěvky

Bídníci II.Bídníci II.V. Hugo

Četla jsem ji kvůli maturitní četbě, ale jsem asi jediná, kdo si ji vybere. Vůbec toho ale nelituji. Je to opravdu nádherný příběh o lásce, změně a o tom jak se lidské osudy neustále proplétají. Chtěla bych si Bídníky koupit, ale prodávají jen tu zkrácenou verzi a to prostě není ono. Když si chce někdo přečíst Bídníky, tak si je má přečíst celé a ne jenom třetinu. To se podle mě prostě nepočítá...

25.07.2017


Bez kalhot ani ránuBez kalhot ani ránuM. Lowery

velice vtipná knížka. někdy je to až absurdní, ale břečela jsem smíchy :D

22.02.2017


Svět pirátůSvět pirátůM. Magre

Asi jediná kniha o pirátech v naší knihovně. :D

19.12.2015


SelekceSelekceK. Cass

Tato kniha byla od doby, kdy byla u nás vydána na mém seznamu. Dostala jsem se k ní sice až po delší době, ale jsem opravdu moc ráda, že jsem si ji přečetla. Je to opravdu úžasná kniha. Autorka si dala opravdu záležet, všechny postavy jsou dobře propracované.
Přečetla jsem ji za tři dny, vůbec jsem se od toho nedokázala odtrhnout. (Vůbec jsem nechtěla do školy :D)
Opravdu DOPORUČUJI.

28.09.2015


Ta holkaTa holkaK. Birchall

Je to takový ten normální příběh, jak se normální holka stane slavnou, začnou se s ní kamarádit nejoblíbenější lidi ze školy, zatímco ztratí své nejlepší přátele. Ke konci knihy si uvědomí, že se chovala špatně a snaží se vše napravit. Četlo se to dobře a byla to zábava, ale trochu to kazilo to, že jste celou dobu tak nějak věděli jak to dopadne...Proto 3 hvězdičky. :)

11.08.2015


Krev polobohůKrev polobohůR. Riordan

Precetla jsem to za ctyri dny. Je to moje nejoblibenejsi serie. Knizka je proste skvela, akorat me mrzi, ze se tam uz moc neobjevuje Percy. Uz se nemuzu dockat na dalsi knizky od Ricka Riordana.

27.03.2015