inmax inmax komentáře u knih

Tanec jako sen Tanec jako sen Michael Jackson

Skvělá kniha, krásné fotky, úžasné texty.. nevím co víc napsat. Prostě Michael.

Metal Gear Solid Metal Gear Solid Raymond Benson

Docela odstrašující adaptace herní klasiky. Celou knihu jsem si připadal, jak kdybych četl návod na hru. Když asi popáté čtete, že Snake něco našel (granáty, ID kartu atd.) a strčil si je do kapsy, už jen čekáte, kdy si tam strčí i tu bazuku :-) Nicméně kniha mi pomohla pochopit více děj, jelikož jsem hru hrál pouze v angličtině v době, kdy jsem uměl ještě větší prd anglicky než dnes. Budiž toto knize plusem.

09.09.2013 2 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

Zatím mám přečtený pouze tento první díl a mám docela problém od sebe rozlišovat jednotlivé postavy, jelikož jsou podobně namalované :-) Nicméně konec byl zajímavý, takže dvojku si určitě seženu.

09.09.2013 4 z 5

Hodina slávy Hodina slávy Bryan Lee O’Malley

Scott ušel dlouhou cestu a to platí i o autorovi tohoto komiksu. Což je hlavně patrné na kresbě, která je zejména u tohoto posledního dílu taková vymazlenější. Celý příběh jsem slupl skoro na posezení a i když hlavně ze začátku jsem měl problém od sebe rozeznat pár muzškých postav, náramně jsem si ho užil. Scott a jeho teplý spolubydlící, to je prostě dvojka do nepohody a příběh je hezkým příkladem, že i dnes jsou na světě holky, za které stojí za to bojovat :-)

09.09.2013 5 z 5

Avatar: Cesta do světa Jamese Camerona Avatar: Cesta do světa Jamese Camerona Lisa Fitzpatrick

Nádherná velkoformátová kniha plná nákresů a maleb prakticky všeho, co se ve filmu šustlo. Od samotných Navi, přes zvířata a rostliny Pandory až po lidskou techniku.

300 300 Frank Miller

O příběhu asi zbytečné se rozepisovat. Film, kterému je tento komiks předlohou, viděl každý. Takže není ani tak důležité co se děje ale jak se to děje.. jelikož je kniha většího rozměru a co stránka, to umělecké dílo, je to prostě bomba. Oblaka se mračí, štíty třpytí, krev stříká a končetiny létají. Díky rozsahu sice taková spíš jednohubka ale kdykoliv si ji rád dám znovu.

08.09.2013 5 z 5