ikos4 ikos4 komentáře u knih

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Tak jsem právě těžce přelouskala jedenáctý díl a skončilo to tak napínavě, že si nedovedu představit zase čekání do července:(:(

07.02.2017 5 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

když budou všichni čekat na knihovnu, pak se nikdy nedočkáme dílů pět a dál:)

26.01.2017 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Taky moc doufám v další díly v češtině:)...jednotlivé fráze a hlášky se opravdu těžce louskají v angličtině. Moje poklona překladateli:). Ale každopádně jsem to zvládla aspoň tak, že vím, že další díly za to opět stojí....v lednu má vyjít jedenáctý díl:).

22.12.2016 5 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Tak jsem horko těžko právě přelouskala desátý díl v Aj a můžu říct, že na rozdíl od jiných knih je to stále perfektní a nečekané čtení:):).....v češtině by to bylo naprosto úžasné...už se nemůžu dočkat dalšího dílu, i když z toho mám poloviční zážitek díky jazykové bariéře:):).

18.07.2016 5 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Tak jsem přelouskala jak se dalo devátý díl v angličtině a nemůžu říct nic jiného než, že je opět perfektní. Kam autorka chodí pro nápady nevím, ale vůbec se člověk nenudí...a opět konec, který bych vůbec nečekala a nemůžu se dočkat desátého dílu ( červen 2016) :). Jo a mimochodem...kromě těchto devíti knih jsou mezitím psány i menší knížky z pohledu Reyse....taky dost dobré:).

28.01.2016 5 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Jedna z nejlepších sérií, co jsem vůbec četla....dokonce mě dohnala k tomu, že pomocí googlu a své drobné znalosti angličtiny jsem se donutila přelouskat dalších pět dílů v angličtině:)

19.06.2015 5 z 5