hana1911 hana1911 komentáře u knih

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Doporučuji přečíst, kniha je napínavá a čtivá. Ale skutečně, na vás hodí jakousi depresivní záclonku. Že bych to nějak rozdýchávala, to se říct nedá ale často moje myšlenky zajeli do zákoutí, kam se dívat nechci. Nicméně druhou polovinu knihy jsem přečetla za večer, nedalo se odtrhnout. Kniha dává smysl, je v tom ''bohužel'' dost reality a nejsou tam přemrštěné scény. Rozhodně půjdu i do dalších autorčiných knih. Hodnotím velice pozitivně.

08.01.2019 4 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Moje asi čtrnáctá kniha od Lisy. V první části mi kniha přišla zajímavá a vzhledem k neurčitosti, jsem opravdu neměla tušení, co s v knize vlastně stane. Náslodevalo cca. 100 stran které se na Lisu docela vlekli. Už už jsem si říkala, že to není co to bejvalo. Pak ale kniha dostala spád začala být opět napínavá a začala to být zase ta Lisa, kterou miluju. Opět jsem četla s pusou otevřenou dokořán a nestačila se divit. Jediné co mě mrzí, že některé věci se v knize opakují třeba 3x a úplně zbytečně. (Nejdříve ten příběh prožívá, poté na něj vzpomíná a nakonec někomu vypráví) tz. ta samá událost zabere 3kapitoly úplně zbytečně. Tudíž knihu bych opravdu doporučila, je skvělá, jen doporučuji vydržet těch 100 slabších stran a prokousat se do toho nejlepšího.

08.01.2019 4 z 5