GoodGames GoodGames komentáře u knih

Cagaster 2 Cagaster 2 Kachou Hashimoto

Druhý diel pritvrdzuje. Viac akcie, viac Cagasterov a rozhodne prekvapí aj jedno nečakané úmrtie. Uvolenú atmosféru vystriedalo viac napätia a pozrieme sa aj do minulosti, ako sa stal z hlavnej postavy obávaný likvidátor.

Cagaster 1 Cagaster 1 Kachou Hashimoto

Tak trochu iné Walking Dead. Úvodný diel predstavuje hlavne svet a sympatické postavy. Čítanie je to naozaj príjemné, prekvapí uvoľnená atmosféra a humor. Hlavný problém prvého dielu je v tom, že hlavnú hrozbu takmer vôbec neukáže a to ma mierne sklamalo. Inak som sa však bavil.

Putování s dinosaury Putování s dinosaury Daimuro Kishi

Príbehy dinosaurov majú rozdielne pointy, sú dostatočne pútavé, inteligentné a občas aj poriadne krvavé, ale taký je život. Jedná sa o veľmi vhodnú knihu pre deti a mládež a vlastne pre všetkých fanúšikov dinosaurov. Jediné, čo mi vadilo, je slabšia kresba, ale od vzniku už ubehlo 30 rokov. Milé prekvapenie.

01.07.2020 4 z 5

A jestli neumřela, vyšiluje dodnes A jestli neumřela, vyšiluje dodnes Skottie Young

Dokonalo šialená zábava! Hravá kresba, svieži scenár plný vydarených hlášok, sympatickí hrdinovia a množstvo useknutých končatín. Od začiatku do konca som sa uchechtával a výborne bavil.

Magic the Gathering: Chandra Magic the Gathering: Chandra Vita Ayala

Magic the Gathering: Chandra je komiks plný bojov, akcie a hlášok. Nejedná sa o nič výnimočné a náročnejší čitatelia spokojní nebudú, ale ak ste fanúšik alebo máte radi jednoduchšie komiksy plné akcie, Chandra vás na chvíľu dokáže zabaviť.

01.07.2020 3 z 5

Vei - kniha 2 Vei - kniha 2 Sara Bergmark Elfgren

Druhý diel si udržuje kvalitu toho prvého a nestráca nič zo svojej pútavosti aj napriek tomu, že má takmer o 100 strán viac. Ja s kresbou nemám absolútne žiadny problém, scenár dokáže prekvapiť a potešilo aj veľkolepé finále.

Vei - kniha 1 Vei - kniha 1 Sara Bergmark Elfgren

Veľmi vydarený komiks so severskou tematikou a veľké prekvapenie, nečakal som totiž, že to bude mať tak prepracovaný dynamický príbeh s hravou kresbou, ktorá je plná nápadov a krásnych farieb.

Legenda o ninja kočkách Legenda o ninja kočkách Francesco Vacca

Shuricat síce trochu dopláca na svoju zbrklosť a skratkovitosť, ale aj napriek tomu by som pokračovanie s týmito sympatickými mačacími hrdinami uvítal rád. Je to príjemný komiks s peknými farbami, ktorý môže zaujať všetky generácie.

01.07.2020 3 z 5