Figurka Figurka komentáře u knih

Moc Moc Rhonda Byrne

Čtení této knihy mě ničím neupoutalo, snad jen obalem a lesklými na pohled luxusními listy. Stále se opakující text, roztroušený do celé knížky. Postačilo by možná pět listů. Nechci ale v žádném případě knihu zatracovat, jelikož každému z nás se líbí něco jiného. Věřím, že se najde spousta lidí, kterým Moc a Tajemství něco dala, ale jak jsem napsala výše, pro mne nezajímavá. Hvězdička za snahu a odvahu jít s tím na trh.

26.08.2015 1 z 5

Morganův úděl Morganův úděl Colleen McCullough

Velmi působivá kniha. Líbila se mi od začátku, ale druhá polovina mě zaujala snad ještě více než ta první. Popis pobytu trestanců na palubě lodi, která je vezla do nové země Austrálie byl dost šokující. Spisovatelka umí zaujmout. Těším se až si jí jednou zopakuji. Určitě doporučuji.

26.08.2015 5 z 5

Můj přítel Leonard Můj přítel Leonard James Frey

Skvělá kniha jako jeho první Milion malých střípků. Rozplakala i mne jako spoustu jejích čtenářů. James výborně zvládá popis dané situace, stav pocitů, přitom neobtěžuje zdlouhavými výpisy, vše píše tak nějak jednoduše a vidno, že to tak bohatě stačí a zapůsobí dokonale. Oba díly mám doma a jsem tomu velmi ráda, protože s jistotou vím, že jsem je nečetla naposledy. Oběma za sebe věnuji všech pět hvězdiček, zaslouží si je.

19.08.2015 5 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Milion malých střípků patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Pravda kniha je psaná nezvyklým způsobem. Krátké věty, málo souvětí, ale na to si člověk zvykne. Jako ve všech knihách s drogovým démonem tu jde hlavně o zápas se sebou samým. Frey umí zcela věrohodně popsat detaily, které s ním čtenář prostě musí prožít i když nejde o nic příjemného a takové knihy mají být. Umět vtáhnout do děje, upoutat. Druhý díl Můj přítel Leonard je taktéž velmi dobrý a i u jeho čtení mnou cloumaly emoce.

19.08.2015 5 z 5