Fantasymistr007 Fantasymistr007 komentáře u knih

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti * antologie

Kniha má pár chybiček. Jednou z největších je, že začnete číst jednu z povídek a s největší pravděpodobností toho takzvaného padoucha nepoznáte, i když mi to bylo na konci objasněno, některé příběhy jsem neznala.
Musím ale vyzdvihnout originalitu a velkou propracovanost knihy. Po dočtení určitých povídek jsem zůstala oněmněle zírat na stránku a potřebovala jsem chvilku na urovnání myšlenek. U některých jsem se zase smála, až jsem se za břicho popadala.
Mořská čarodějnice, Krásný jed, Umíráček a Julian proti všem pravidlům- prosím moje Top 4.
Pro již zmíněnou Mořskou čarodejnicí -od Marissy Meyerové- mám jen jedno slovo: Bravo! Snad jediná povídka, která ve mě vzbudila ten správný dojem. Jestliže budu číst Malou mořskou vílu, už nikdy Nerit nebudu brát jako tu strašne zlou čarodejnici.

Ps: Pokud vám něco říká jméno Marissa Meyerová, tak tato(moje oblíbená) autorka napsala serii Měsíční kroniky, která má jistý pohádkový podtext.

16.08.2018 4 z 5