EvaVondrackova7 EvaVondrackova7 komentáře u knih

Pelyněk a vanilka Pelyněk a vanilka Eva Vondráčková

Díky za přání, i zato že jsi napsala potěšilo mě to, Danuška je moc šikovná, zrovna čtu vaší knížku, vždycky se k ní vracím a vždycky jí probrecim, vážím si vás, že jste to dokázaly,opatrujte se.

20.07.2023 5 z 5

Úryvek z recenze na knihu Pelyněk a vanilka Anna Najmanová
Jestli v něco věřím, tak v to, že nám je něco předurčeno a nic se neděje bez důvodu. A to jsem si neskutečně uvědomovala u čtení Pelyňku a vanilky. Obě autorky u mě mají neskutečný obdiv. Jít s kůží na trh, odhalit svůj život, hlavně po té, spíše těžší stránce.
Pelyněk a vanilka je silnou knihou o lidském životě. O tom, jak se ze dna vydrápat zpátky na vlastní nohy a začít znovu. Jestli si chcete přečíst pravdivý, nijak nepřikrášlený příběh, Pelyněk a vanilka je to pravé. Budete prožívat život s autorkami, zkoumat fotografie, ale hlavně, zamyslíte se nad životem. Jsem moc ráda, že tahle kniha se stala mojí první spoluprací na Pointě, a mohla jsem být mezi jejími prvními čtenáři.
Anna Najmanová.

25.06.2023 5 z 5

Řekli o knize:
Přečetla jsem první část, čte se jedním dechem, ale budu si muset dávkovatje to opravdu silný příběh.
bude pokračování? Něco tak poutavého a zároveň silného jsem nečetla ani nepamatuji. Ukázku jsem si musela přečíst třikrát a cítím z ní velkou bolest a zároveň naději.
Dobrý den. To já už knihu přečtenou mám To chtělo hodně odvahy se takto rozepsat! Úžasná práce!!!

17.06.2023 5 z 5

Řekli o knize:
Tuhle mám už dlouho vyhlídnutou.
Maminka přečetla celou knihu na jeden nádech. Teď mi volala a úplně plakala. Jak je to silný příběh a jak je vaše maminka statečná.
Co mě dostává, jak je psáno z pohledu zralé ženy, která ví, co chce sdělit, ale vidím tam i duši toho malého děvčátka

10.06.2023 5 z 5

krásné čtení, doporučuji
právě jsem knihu dočetla, silný příběh
čtu knihu se zatajeným dechem, snědla jsem u ní celou čokoládu Milka - přečteno! Na 1 dech. Já opravdu nečtu knihy od střední školy - zabil mě Gogol a mrtvé duše. Úžasná, krásná kniha. Moc děkuji,

Řekli o knize:
dobrý večer, hlásím dočteno. Děkuji. Už vím, že knížku přečte moje teta a pak i kamarádka. Mějte se krásně a pište.
jupíJá věděla, že Eva je dobrá..spisovatelka. Velký úspěch..
tak jsem to dočetla, moc pěkné.Stálo by za to to nafilmovat a byl by pěkný celovečerní film. Život jste neměla lehký. Co se týče dětství, obdivuji vás.

ukázky mě moc zaujaly.
mám přečtenou první část-Dětství.Smekám před vámi, co jste musela vydržet.
Tak s dojetím jsem dočetl vaši knihu Pelyněk a vanilka. Chtěl bych vám poděkovat za vaše autentické, opravdové vyprávění. Také vaše dcera je moc šikovná. Vyřiďte jí můj srdečný pozdrav.