ent ent komentáře u knih

Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Christopher Paolini

Dal sem si tu práci se založením tohoto účtu jenom z důvodu, aby někdo nespadl do stejné pasti jako já, koupil jsem si všechny 4 knihy a jsem teda teprve u druhé, první díl byl skvělý, ale už ten druhý se nedá číst, rozhodně NEDOPORUČUJU nikomu, jedině první díl, ten se ještě dá, napíšu ještě jednu recenzi pokud zbývající 2 knihy změní můj názor, ale pochybuju. Knihy se čtou neskutečně špatně, autor je zde schopen celou stránku věnovat jen jídle co zrovna jí a není to ojedinělý případ, ne jen co se týče jídla.Dále je tu na můj vkus až moc často použita ta hatmaťilka jejich, v prvním díle sem to chápal z důvodu (pozor spoiler), že se v tom jazyku učí kouzlit a tak, ale v druhém díle je to často prostě nesmyslný text.....(konec spoileru) zkrátka neskutečně zdlouhavá kniha o ničem, a poslední věc je ta, že autor píše tak, že za těch 650 stran člověka nepřekvapí :D např už podle názvu kapitoly je jasno co se tam stane, tuctové zápletky, hrůza a děs, chápu, že každý má svůj názor na tuto knihu, ale lituju toho, že jsem na tuto knihu narazil ze začátku na pár pozitivních reakcí a dál se nezajímal.

23.01.2017