Emma007 Emma007 komentáře u knih

Američan čínského původu Američan čínského původu Gene Luen Yang

Skvělé! Kniha, která má myšlenku, úžasný příběh a navíc je moc hezky výtvarně zpracovaná. :) Vřele doporučuji.

05.12.2019 5 z 5

Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga Veronika Marčíková

Kniha mě zaujala natolik, že jsem ji musela přečíst najednou a šla spát až pozdě v noci. :D Příběh je zajímavý od začátku do konce, nechybí zamyšlení nad životem, dojemné chvíle i vtipné momenty. Počet stran hodnotím spíše kladně, nejsou tu tak zdlouhavé pasáže a dočte to i nečtenář jako já. Zaujaly mě především příběhy poutníků a popis, jak autorku a další lidi pouť postupně měnila. Skvělá inspirace pro tuto cestu. Díky!

05.12.2019 5 z 5

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Valerie Freiová

Pohodové čtení, které ani neurazí, ani nenadchne. Čte se poměrně dobře, ale musím přiznat, že mě kniha místy trochu nudila, postrádala jsem nějakou větší zápletku. Hlavní postava přechytračelé, lehce potrhlé učitelky, která se na potkání vyspí s každým druhým, mi navíc přišla celkem nesympatická. Doporučuji spíše ženám nad 40, které hledají oddechové čtení.

05.12.2019 2 z 5