Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga

Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403888/bmid_zazit-svobodu-kazdy-den-aneb-800-km-ELm-403888.png 4 9 5

Emma007
05.12.2019 5 z 5

Kniha mě zaujala natolik, že jsem ji musela přečíst najednou a šla spát až pozdě v noci. :D Příběh je zajímavý od začátku do konce, nechybí zamyšlení nad životem, dojemné chvíle i vtipné momenty. Počet stran hodnotím spíše kladně, nejsou tu tak zdlouhavé pasáže a dočte to i nečtenář jako já. Zaujaly mě především příběhy poutníků a popis, jak autorku a další lidi pouť postupně měnila. Skvělá inspirace pro tuto cestu. Díky!

motorkářka
10.11.2019 5 z 5

Úžasná kniha, která se čte jedním dechem. Je plná inspirativních myšlenek, svižná a vtipná. Vřele doporučuji! :-)

Mufa
04.10.2019 1 z 5

Protože mám pouť v plánu, ráda si přečtu cokoliv, co se cesty týká. Tahle útlá knížka ale zklamala. Nebylo tam téměř nic, co by mi nějak pomohlo. Prostě jen popis jednotlivých dní a setkání s kamarády. Mohl tam být alespoň přehled km v jednotlivých dnech, mapka atd...

PetrT40
16.06.2019 1 z 5

Mám rád tyhle cestopisy a na knihu jsem se velice těšil. Vždy před lidmi smekám klobouček a je to také můj sen (cíl?). Nicméně v polovině knihy mi už neměla kniha co nabídnout. Téměř na každé stránce si autorka stěžuje na bolest což na mě působilo trochu rozrušeně a k této cestě bolest prostě patří.

Ťapulka
09.05.2019 5 z 5

Nejdříve jsem navštívila přednášku autorky o této cestě. Protože to byl příjemně strávený čas a slečna Veronika mi pomohla se rozhodnout, že i množství lidí, které člověk na této pouti potká, k tomu prostě patří, a protože mi přednáška přinesla spoustu zajímavých informací, fotek a názorů, okamžitě jsem si tuhle knihu zakoupila a přečetla ji jedním dechem. Až sama půjdu tuto pouť, určitě budu z této knihy čerpat tipy a zkušenosti a určitě si na ni při svém putování mnohokrát vzpomenu...

cestopisné příběhy cestopisy poutní místa duchovní literatura Santiago de Compostela motivační knihy české cestopisy Svatojakubská cesta

Autorovy knížky

2018  73%Zažít svobodu každý den aneb 800 km pěšky do Santiaga