eliska3211 eliska3211 komentáře u knih

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Úžasný příběh s několika časovými posuny, díky kterým se pokaždé poodhalil další kus zápletky a objasnilo pár skutečností, které do té doby byly částečně zastřené. Žasnu nad autorovým pojetím pekla a všech bytostí a činností vyskytujících se v něm. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, moje fantazie měla žně a na konci mi nezbylo nic jiného než jen sedět s otevřenou pusou a zároveň spokojeným úšklebkem na tváři, byla jsem maximálně spokojena. Vřele všem doporučuji.

11.03.2019 5 z 5

Hustej nářez - komiks Hustej nářez - komiks František Kotleta (p)

Kniha, která stála komiksu předlohou, je skvělá, ale tady mi přišlo, že mám v rukou její 20x zrychlenou verzi s několika dějovými skoky, nový čtenář se musel ztrácet. I přesto, Hustej nářez je Hustej nářez, nabažíme se vulgarismů, sexu i černého humoru. Obrazové zpracování skvělé.

13.05.2019 3 z 5

Visio in Extremis Visio in Extremis Miroslav Žamboch

Kniha mě začala bavit až okolo dvousté stránky, kdy se alespoň trochu odkryl děj a odhalilo se, proč a kdo po hlavním hrdinovi jde. V příběhu je na můj vkus až příliš mnoho v podstatě stejných scén, ve kterých se podrobně popisuje každý tah mečem, výstřel z pistole, pohyb těla. Na konci se objevilo pár zajímavých skutečností, úplný závěr byl ale oproti předchozímu tempu až příliš moc rychlý a celkově neuspokojivý.

01.04.2019 3 z 5