Edith_17 Edith_17 komentáře u knih

Stylistkou sama sobě Stylistkou sama sobě Michaela Stabrynová

Jsem ráda, že jsem si udělala ten čas a knihu si přečetla. Asi nejvíc se mí líbila kapitola "Aby věci vydržely...", byly v ní napsány užitečné rady, jak s oblečením zacházet nejen při praní.

18.07.2019 5 z 5

Štěstí Štěstí Guy Gilbert

Opravdu krásná kniha, která je přehledně rozdělena do kapitol podle jednotlivých témat. Nedá se číst v kuse a já ji tak ani nečetla, ale to je právě to krásné...můžete si přečíst kapitolu a později zase další atd. V každé z nich totiž naleznete něco na zamyšlení, nechybí ani nápady a rady, jak žít život šťastně.

04.06.2017

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

K této knize jsem se dostala přes moje spolužačky. Když jsem je viděla, jak ji se zaujetím celé přestávky čtou, řekla jsem si, že bych si ji vlastně taky mohla přečíst. No, a nebyla jsem sama, koho to zaujalo. To pak nastala v naší třídě úplná ,,Hraničářovská" mánie. Co se knihy týče, opravdu mile mne překvapila. Myslím, že je to jedna z mála knih, kterou jsem četla s takovým zaujetím a zároveň i napětím, co bude dál. Moc se mi líbila postava Willa. Autor krásně ukázal, že i když jsme malí, nikdo nás nebere a všichni nás spíš podceňují, mužeme toho hodně dokázat, když se budeme snažit a nevzdáme se. Za mě určitě 5 hvězdiček, jenom ty další díly už mě moc nenadchly. První a nejlepší díl!!!

21.04.2017 5 z 5

Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Nicole Ehrenbergerová

Super knížka. Podle mě je to takový ten typ knihy, kterou si i po přečtení necháte doma a kdykoliv se k ní můžete vrátit. Určitě mě to inspirovalo, hlavně ty kapitoly na začátku, ty jsou o módě a péči o pleť. Ale líbil se mi i konec, jelikož uznávám, že i se stresem, motivací a sebevědomím mám někdy problémy. Knížka se holkám moc povedla, určitě s ní měly dost práce.

08.04.2017 5 z 5