e.vachalcova e.vachalcova komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Ještě než jsem si to přečetla, tak jsem na to četla spousty recenzí a většina z nich byli záporný, ale to vůbec nechápu proč. Určitě musíte počítat s tím, ze už to není takový román jako s Amerikou a Maxonem, ale i tak je to hrozně boží!

Většina knížky, je spíš o tom, jak se Eadlyn vyrovnává sama se sebou. Na začátku je hrozně protivná, ale mě to nevadilo, protože to není tak, jak to vypadá. Když čtu knížky, většinou se vžiju do charakteru postavy a všechny pocity jsou na stejných vlnách jako vypravěče příběhu. Ale tady ne, u téhle knížky jsem si připadala spíše jako divák a to se mi hrozně líbilo! Na povrch Eadlyn vypadá jako spratek, ale když knížku budete víc vnímat, budete vědět, ze není a vše je jenom zástěra "obranná zeď" .

Byla jsem hrozně ráda, když se v knížce objevili staré postavy. Vědět, jak to s nimi dopadlo je vážně super!

A ještě k ty obálce. Ta je tak hezká! Možná hezčí i než První, akorát mě trochu mate, jak si mám Eadlyn představovat, jestli podle obálky, nebo jako v book traileru. Ale to už je na každýho fantazii.

Každopádně knížku doporučuji vsema deseti, já osobně ji zhltla za dva dny.

26.07.2016 5 z 5