drak04 drak04 komentáře u knih

Změň svůj dech a začnou se dít věci Změň svůj dech a začnou se dít věci Rostislav Václavek

Tato kniha snad není ani knihou, ale spíše návodem, učebnicí, nebo mapou, která ukazuje, každému kdo pochopí, cestu k ozdravení svého vnitřního zdraví a své mysli. Nejen to je ale obsahem tohoto skvostu. Celkově zde Rosťa popisuje, co se dá nenásilně změnit v našich životech, nejen změnou dýchání. To vše zde vyplývá z jeho vlastního příběhu, ale především z praxe na svém vlastním těle. Takže zde píšící lidé v mnoha případech neznají nic v souvislostech, popisují zde svá vlastní neoceněná EGA, jelikož je pro ně jednodušší něco od stolu zkritizovat, než aby zvedli svůj zadek a začali nejprve zkoušet a praktikovat!!!! Já sám jsem to udělal a jsem velice, velice rád, že jsem praktikoval hned od začátku, aniž bych něco hned rozporoval. A ejhle, vše se událo přesně tak, jak to Rosťa popisuje v knize a také předává v Dýcháncích. Dnes jsem toho plný a mohu předávat své zkušenosti dále. Forma pošli to dál je ta nejlepší, kterou Rosťa zvolil hned od začátku svého fungování. Je dobře, že se vše dostává více a více mezi všechny lidi.

25.03.2024 5 z 5