dianaxKJi dianaxKJi komentáře u knih

Nezkrotná říše Nezkrotná říše Stacey Marie Brown

Pokračovanie so sebou prinieslo opäť poriadnu dávku akcie, krvi a sexuálneho napätia. Jednotka ma totálne celú pohltila a ja som sa zamilovala, ako do hlavnej hrdinky Brexley, tak do deja a autorkinho štýlu písania.

Druhá časť plynule nadväzuje na tú prvú, čo je za mňa obrovské plus, pretože končila veľkým zvratom, z ktorého ma išlo poraziť. :D
Brexley si stále udržala moje sympatie, bola silná, múdra, neohrozená. Konečne začíname prichádzať na koreň tomu, čo je zač, keďže do škatuľky ľudí ani férov nezapadá. Bavilo ma, že autorka nevybalila hneď všetky karty na stôl, ale odkrýva nám po kúsočkoch ďalšie a ďalšie kľúčové informácie, vďaka čomu to totálne žeriem. Je jasné, že v Brexley drieme niečo veľmi silné a ja sa už teraz neviem dočkať pokračovania.

Dej sa odohráva tentokrát na viacerých miestach, avšak nikde sa nezdržíme pridlho, čo chválim. Avšak vie to byť aj nevýhoda z toho dôvodu, že ak sme sa nikde dlhšie nezdržali, tak sa logicky nemohlo nič väčšie udiať. Nové postavy sme spoznávali len zľahka a podobne.

Jedinú výhradu mám. Autorka v celej knihe buduje neskutočné sexuálne napätie na všetky strany. Od náhodných postáv až po tie známe. Všetci skôr či neskôr po Brexley vyštartujú, až si človek začne želať nech už sa konečne niečo stane. Hlavne, ak sú tam všetci extrémne príťažliví, ale vždy príde dobre známe zaklopanie na dvere alebo klasické vyrušenie alebo to proste autorka utne. Po pár razoch ma to už niekedy vedelo kvalitne rozladiť. Čiže pre všetkých milovníkov dobrého smut, ešte si zjavne počkáme. :D

10.11.2023 3 z 5