dawson321 dawson321 komentáře u knih

Řecká odysea aneb Slavné báje a recepty Řecká odysea aneb Slavné báje a recepty kolektiv autorů

Kuchařka od redakce magazínu Apetit. Apetit je pro mě určitě nejlepším gastronomických magazínem, který vychází v Čechách. Recepty i povídání i jídle a gastronomii má vysokou úroveň a jeho kuchařky často využívám jako inspiraci pro vaření.

02.09.2017 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Tak to je kniha mého srdce!!! S citem vylíčená novela, vyprávějící nešťastnou lásku bohatého, rozmezleného kluka a chudé, věřící dívky. Právě tato kniha mě přivedla ke čtení Bible. Jak sám Nicholas Sparks říká, kniha je určena převážně mladým čtenářům a má jim přinést hlavně, aby nebyli lhostejní ke svému okolí. V roce 2002 byla kniha zfilmována a vznikl film Dlouhá cesta s Mandy Moore v hlavní roli Jammie.

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Výborná knížka. Lehce lechtivé a erotické povídky, které obsahují vtip, nadhled a na tu dobu, co byly napsány tak pobouřili hodně lidí. Škoda jen, že se Baccaccio na skonku svého života od této knihy distancoval...

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Docela pěkná knížka na letní slunné dny. Jako u všech knih Lenky Lanczové je tu spousta lásky, komických situací i napětí. I když jsme kluk, tak se nestydím číst knihy Lenky Lanczové, i když jsou určeny dívkám.