Dana163 Dana163 komentáře u knih

Poslední kolébka Poslední kolébka Lenka Fuentes

Tato kniha je pro mě zcela neobyčejná a nadčasová. Pro někoho může být studnicí životních mouder, pro někoho jakousi učebnicí Lásky, která tvoří zázraky a která by měla být všem povinná. Pro někoho může být pohlazením v aktuální době velkých změn a nelehkých zkoušek. Cítím z ní neuvěřitelně hlubokou sílu jakéhosi tajemného POSLÁNÍ a prožívám při tom velkou vděčnost a pokoru. Je to pro mě nový a dosud nepoznaný nádherný pocit, který mě při čtení přitahuje. Jsem přesvědčena, že příběh každého pohltí, vtáhne a povede k zamyšlení se i nad svou životní cestou a pomůže tak procházet i potřebnými vnitřními proměnami. Navíc je pro mě kniha i autentickou připomínkou nádherného ostrova s úžasně pokorným a laskavým lidem. Pomáhá mi vracet se vzpomínkami k zajímavým konkrétním místům, k odlišnému přístupu neobyčejně skromných lidí k životu. Vybavují se mi prožité dny, které se mi navždy vryly do mého srdce. Je to pro mne asi nejsilnější kniha, která je a bude vždy pro mě opravdu VZÁCNÁ. Upřímně za ni moc děkuji.

22.02.2021