Dadavidek70 Dadavidek70 komentáře u knih

Hornictví a hutnictví v království českém Hornictví a hutnictví v království českém Josef Hrabák

Jedna se o krásné encyklopedické dílo profesora příbramské horni akademie Hrabáka. Popisuje zejména rudne doly ale i počátky hutnictvi železa , jako příloha i popis uhelneho hornictvi v Čechách . Plné doporučuji , prodej napr Aukro cena kolem 2 tis Kč nebo na kahany.cz kde ale nyní vyprodáno
Jedna se o utlou knizecku cca 20x14cm tlustou 3cm

24.12.2018

O způsobech dobývání kamenného uhlí O způsobech dobývání kamenného uhlí Eduard Hořovský

Jedna se o třídílnou publikaci známého českého hornického odborníka montanisty Eduarda Hořovského . Má celkově stovky stran a je dostupná napr na serveru kahany.cz za 15 tis Kč komplet . Já koupil dva díly tj atlas a obecný díl za 4500 na Aukru v dobrém stavu. První díl obecný o způsobech dobývání, druhy díl obsahuje detaily o evropských uhelných panvich a dolech napr Německo Francie Belgie Anglie apod, třetí díl je Atlas kde jsou dvoubarevne cernocervenobila schémata jednotlivých dolu . Moc pěkné . Každá kniha je svoji velikosti menší jak A4 a je tlustá asi 4 Cm .
Krásná čeština .

24.12.2018

Corpus delicti Corpus delicti Vladimír Boudník

Milostné dílo psané pro přítelkyni a platonickou lásku z práce Vladimíra Boudnika Irenu
Příjemné a citlivé doporučuji
Cena asi 500 kacek
David

19.12.2018

Vladimír Boudník - mezi avantgardou a undergroundem Vladimír Boudník - mezi avantgardou a undergroundem Zdenek Primus

Tuto knihu musí mít každý zájemce znalec a obdivovatel BOUDNIKOVYCH KNIH
Prodává se od 3500 Kč výše dle stavu a obálky
David