CZesnek CZesnek komentáře u knih

Hlubiny krystalů Hlubiny krystalů Ondřej Štolba

V první řadě bych chtěl poděkovat autorům. Knihu jsem četl po částech, z důvodů dostupnosti , ale i tak mě pokaždé vtáhla do svého děje. Autoři mě nejen bavili svým světem, který do knihy vložily, ale i různorodostí a překvapujícími konci. Jejich postavy nebyli průhledné, ale ani přemrštěně tajemné. Vše bylo perfektně sladěno a zapadalo do sebe.Za sebe jsem rád že jsem tuto knihu mohl číst a z čistým svědomím ji doporučím i ostatním čtenářům co mají rádi dobré přiběhy.

07.12.2016

Zvěstovatel: Pomsta zatracených Zvěstovatel: Pomsta zatracených Ondřej Štolba

Čtení této knihy jsem si užíval už od samého začátku. Určitá přirozenost postav a svižný děj plný nápaditých zvratů mě udržoval neustále ve střehu. Styl kterým je kniha napsána mě po prvních stránkách vtáhla do děje tak moc že mi bylo líto kdž jsem musel přestat číst. Také velmi ocenuji ruznorodost postav od lidi pres trpasliky a draky az po pantherse a jine. Velmi se mi take libí micháni minulosti a "součastnosti" kde ani jedno není nudné.Svět ve kterém se postavy pohybují je propracovaný a pestrobarevný. Každý detail v knížce popsaný patří do příběhu a utváří ho.Můj favorit celého příběhu je Hinabir snežný irbis. Baví mě však velmi i povahy trpaslíků. Vše v této knize na mě působí propracovaně a smysluplně a jsem velmi rad že jsem tuhle knihu četl. Díky moc autorům

25.01.2017