Crocan Crocan komentáře u knih

Otevřené hranice: Etika a ekonomie migrace Otevřené hranice: Etika a ekonomie migrace Bryan Caplan

Vynikající texty s ještě lepší grafikou od autora známého internetového komixu SMBC. Ačkoliv i tato kniha je komixová, určitě není primárně určena dětem. Řekl bych, že autoři se prostě jen rozhodli zvolit jinou formu pro ozvláštnění svých argumentů. Místo nudných odstavců textu někdy stačí vhodný obrázek. Argumenty jsou navíc vždy podpořeny reálnými daty nikoliv jen dojmy a naivními přáními.
Bez ohledu na to, jakou pozici teď zastáváte (protože skoro všichni jsme si na toto téma již nějakou pozici vytvořili), doporučuji přečíst každému, kdo má otevřenou mysl.

31.08.2021 5 z 5

Ustláno na betonu Ustláno na betonu Elen An

Ta kniha je predevsim dobra. Precetl jsem ji za dva vecery a bylo to jako listovat vlastnim dospivanim. Nuda zahanena alkoholem kazdej patek v narvanym podniku, kam vlastne ani nechces jit, emocionalni horska draha v prubehu par smsek, koureni pred i za skolou, neustale zvaneni kdo s kym a co, vodka s dzusem v parku... jako bych tam byl. Diky! Prozvonte me, az vyjde pokracovani.

03.05.2021 5 z 5