christinahszq christinahszq komentáře u knih

Melónová aféra Melónová aféra Evelin Červienková

Knižný Armagedon. Táto kniha mi zničila život a spôsobila mozgovú aneuryzmu. Tá žena bola úplne delulu bez mozgu a dôstojnosti. Chcela by som tu knihu spáliť ale ona by isto ani nehorela lebo je to démonické dielo. Nemali by to ani predávať, nikto mi nevráti 40 centov a môj predchádzajúci život naspäť. Už nikdy sa nepozriem na melón s chuťou. Mám PTSD.

Nebezpečný muž Nebezpečný muž Adriana Macháčová

Táto kniha odpojila všetky synapsy v mojom mozgu, totálny skrat vedenia. Teraz potrebujem lexauriny ako hlavná postava, ktorá bola vydretá jak podrážka na topánkach. POZOR riziko hydrocefalu. Po skončení tejto knihy som skončila na pohotovosti.

Primadona Primadona Zdenka Matejová

Táto kniha zvyšuje úmrtnosť v našej republike, ten cringe mi polámal stavce v chrbtici a zmenil osobnosť. Som doživotne poznamenaná a asi budem na antidepresívach do konca života. Kto skočí do postele, alebo skôr na koberec s prvým chlapom, čo za ňou príde a povie si krásna vzrušuješ ma ? Posledná vec, ktorú by videl by boli moje podrážky na topánkach. Neskutočné trápne a hrozivé. Toto keby sa mi stalo tak skočím pod vlak. Novodobá kazeta z kruhu naplnená prekliatím.