Briv Briv komentáře u knih

Rumunsko Rumunsko Kathrin Lauer

Pokud člověk do Rumunska cestuje na kratší dobu a nepotřebuje hodně detailních informací, tak je tento průvodce dostačující, protože člověka nezahltí hromadou informací. Ovšem chybí zde třeba Banát.

14.07.2017 4 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Ač mě drtivá většina knih od Rollinse vždy nadchla u třetího dílu už to nebylo tak jasné. Jak píše bukiet, tak i já bych trilogii zkrátila a rovněž souhlasím s tím, že upíři v třetím dílu trochu vyčpěli. Na mě je to už moc fantasy, ale na odreagování - proč ne.

31.05.2017 4 z 5

Úklady a láska Úklady a láska Friedrich Schiller

Moje nevlastní dcerka má povinnou četbu k maturitě, tak jsem si řekla, že to zkusím taky, jelikož k mé maturitě jsem v tomhle nebyla zrovna pořádná:). Divadelní hry zrovna moc nevyhledávám. V tomhle případě mě to moc nenadchlo, ale ani neurazilo. Je to klasika, jasný konec, zlomené srdce - prostě tragedie jak má být.

03.02.2017 3 z 5

Houby - kapesní atlas Houby - kapesní atlas Edmund Garnweidner

Tak tenhle atlas už nám mockrát pomohl a poradil. Zatím jsme se neotrávili:) Bohužel ho delší domu nemůžeme najít, mrzí mě to, měla jsem ho v oblibě.

21.08.2016 5 z 5

Berlín Berlín kolektiv autorů

Na cestu do Berlína jsem měla dva průvodce a tento byl rozhodně lepší, měl dobře popsané památky a nejen to, i místa, kde si člověk může užívat:). Vyhovovalo mi řazení kapitol, rozdělení zajímavostí a vždy k dané oblasti podrobná mapa. Pomohl mi, díky.

18.08.2016 5 z 5

Berlín - inspirace na cesty Berlín - inspirace na cesty kolektiv autorů

Na cestu do Berlína jsem měla dva průvodce. Z tohoto jsem sice čerpala také nějaké informace, ale pro mě bylo nesympatické řazení v knize, navíc oproti druhému průvodci, zde bylo o poznání méně informací.

18.08.2016 3 z 5