BobešJames BobešJames komentáře u knih

Pavučina minulosti Pavučina minulosti Zuzana S.

Nechci a nebudu snášet něco takového , taková spousta lži a nic jiného to není, první knihu na tou jsme mavnuli rukou a že to necháme být, ale ona má tu drzost a psát dal hnusy , promiňte ale nemůžu to nechat být

25.02.2024 odpad!

Pavučina minulosti Pavučina minulosti Zuzana S.

Patřím do blízkého okolí spisovatelky a že nás celou rodinu zarazilo jak někdo takový dokáže vymyslet takové hnusy na svoji rodinu a dokáže zničit i rodiny tím že si něco vymyslí a počítá s tím že se jí bude věřit protože je ženského pohlaví i když si spoustu bolestí a poškození na těle udělala sama ale pro okolí nakecala že ji to někdo udělal a bohužel tím že spisovatelka trpí nějakou psychickou vadou a preludama zničila opravdu vztahy v rodině své i cizích, v tuto chvíli znáte pouze jednu verzi ale neznáte její diagnózu, neznáte ji tak jak ji zná její rodina protože její rodina nenapsala knihu se špínou proti ní, bylo by fajn najít nějakého publicistu s kterým bych klidně rád dal věci na pravou míru společně se zbytkem své rodiny

25.02.2024 odpad!

Hra na pavoučka Hra na pavoučka Zuzana S.