Blond.Ronnie Blond.Ronnie komentáře u knih

Harry Potter a Kameň mudrcov Harry Potter a Kameň mudrcov J. K. Rowling (p)

Tento díl miluji ze všech nejvíce. Jak se celý kouzelnický svět otevírá a vše je nádherně popsané.

Harry Potter a prekliate dieťa Harry Potter a prekliate dieťa Jack Thorne

Jediné mínus že je hodně rychle přečtená. Fanoušci chtěli pokračování a tady ho mají. Krásně čtivé snadno se ponoříte do děje. Za mě super kniha.

12.01.2018 5 z 5

Harry Potter 1-7 (box) - Kompletné vydanie Harry Potter 1-7 (box) - Kompletné vydanie J. K. Rowling (p)

Harry Potter není pro každého. Jeho čtenář musí mít určitou fantazii a nadšení pro toto téma. TZV: Potterhead a těch je spoustu já k nim také patřím takže za mě je série knih o Harrym a kouzelném světě za zdí nástupiště největší srdcovka. Mohla bych číst stále dokola a také to dělám. Je to tak příjemné když se necháte pohltit celým kouzelnickým světem jakobyste mezi ty žáky patřily i vy sami. Prostě dokonalé dílo.

Slepičí polévka pro duši Slepičí polévka pro duši Jack Canfield

Prožijete s knihou neuvěřitelné emoce u několika příběhu budete brečet jako malé děti u jiných se zase smát jako potrhlý a plní svůj účel. Během svého života a různých situací si vzpomenete na příběhy lidí v této knize. Provází vás celým zbytkem života.