Bibouš Bibouš komentáře u knih

Kulíšek a Bobísek na cestě po Česku Kulíšek a Bobísek na cestě po Česku Sandra Dražilová Zlámalová

Tahle kniha byla velmi milym prekvapenim! Zabavnou formou se dite uci o nasi vlasti a vlastne o tom ani nevi. Dcera nadsena, na vsechna kouzelna mista hned chce vyrazit. Diky za to, probudilo to v ni cestovatelskeho ducha Autorce posilam palec nahoru a velke diky, ona proste vi, jak na to A dospely se take priuci

25.11.2022 5 z 5

Střepy na via Gemito Střepy na via Gemito Domenico Starnone

Tahle kniha pro mě byla docela oříšek. Louskala jsem ji poměrně dlouho. Několikrát jsem se vracela, abych si určitou pasáž přečetla znovu a znovu, abych pochopila. Není to oddechověé čtení, kde vypnete a jen tak se pročítáte textem a uvolníte se. Takže to nebude literatura, kterou bych doporučila na dovolenou u moře a lelkování na pláži. Věřím, že autor odhalil něco, co ho léta užíralo a možná se mu dost ulevilo, když kniha spatřila světlo světa.. v textech del opravdu do hloubky a klobouk dolů za to, že světu bez okolků odhalil vlastního otce takového, jaký opravdu byl
.. a že asi vyrůstat vedle něj nebylo lehké.. pro mnohé ovšem nebude lehké knihu dočíst, stejně jako pro mě..každopádně pokud milujete knihy, kde se v ledasčem autor pitvá, je toto čtení pro vás!

18.07.2022 1 z 5