betka betka komentáře u knih

Agent Storm - Můj život v al-Káidě a CIA Agent Storm - Můj život v al-Káidě a CIA Morten Storm

Zajímavá kniha ze současnosti- o boji v i proti džihádu. Nejdříve bojovník ,potom agent . Je čtivá a objasňující co se děje v arabských státech.

30.06.2017 5 z 5

Popisuje strhujícím způsobem průběh husitství na příběhu jedné rodiny. Prali jsem se o knihu doma

30.06.2017 5 z 5

Příběhy Tóry - Patnáct biblických zamyšlení Příběhy Tóry - Patnáct biblických zamyšlení Jan Divecký

betka:
Kniha přibližuje základní příběhy Starého zákona s výkladem židovských rabínů.Důraz je dán na interpretaci významu události.
Kniha je 1. dílem trilog 2 d. je Izrael soudců a králů 3.d. je Králové Izraele

07.02.2015

Mohutný sen Mohutný sen Rudolf Medek

zbety

Celá pentalogie se mi líbila,prožívala jsem s našimi vojáky strast i krátké chvíle klidu a vítězství. Můj pocit pramení z toho,že dědeček byl ruský legionář a vrátil se z války až v roce touha 1920. Proto mne hnala zvědavost i zjistit co děda prožil.

11.08.2014 5 z 5

Korespondence I Korespondence I Jan Werich

Při čtení Korespondence mě zalil žal jak tyto dva výteční umělci mohli tvořit báječné věci a jen nelidským režimem nebylo jim to umožněno.
Jen chci věřit ,že dalším pokud ještě budou se to už nestane.

06.01.2012 5 z 5