Benu82 Benu82 komentáře u knih

Ideální cíl Ideální cíl Tereza Hladíková

Nemám Sharpa ráda. Je to takovej ten floutek, co si myslí, že je na něj každej zvědavej. Pan programátor, co mu patří svět. Svůj život promrhává ve stylu zlatých let: sex, drogy a rock´n´roll. Jenom ta hudba tam chybí.

Na začátku ho budete nesnášet. Budete jím pohrdat. Budete mu přát, aby konečně prozřel. Budete pro něj mít všechno. Jenom ne pochopení.

Jenže ani svět v této knize není černobílý. A všechna čest autorce: jeden by nevěřil, že je to její první kniha. Charaktery postav skutečně nejsou ani dobré ani zlé. Vlastně i ten největší záporák vám přijde něčím sympatickej a má prostě vznešený cíle.

Kniha plná zvratů rozhodně není dívčím románem pro slabé kusy. Pokud čekáte romantiku a něžné dojemné scény, tak to není kniha pro vás. Naopak, pokud máte rádi drsné prostředí jak z Příběhu Kmotra, jděte do toho.

Během čtení jsem se smála, brečela i vztekala nad naprostou debilitou hlavního hrdiny. :D Prostě jsem v tom všem byla s nimi.

Čas s knihou utekl velmi rychle a já se těším, co si od autorské debutantky přečtu příště.

15.01.2021 5 z 5