BarboraEms BarboraEms komentáře u knih

Dedička ruže Dedička ruže Majka Danihelová

Prvá časť darkromance trilógie Dedička ruže si vás podmaní a obmotá okolo prsta.
Majka Danihelová vás okamžite zaujme pútavým štýlom písania a ešte pútavejším príbehom, v ktorom nie je ružové absolútne nič. Skôr krvavočervené.
Violet sa ujme prísna teta, ktorá ju vychováva na svoj obraz. Netrvá dlho a z nevinného dieťaťa sa stane žena a zbraň, ktorá má očistiť pošpinené meno rodiny. Violet sa pod rúškom klamstiev dostane až k rodinnému úhlavnému nepriateľovi, pripravená odhaliť jeho tajomstvá a zničiť ho. Pomstiť sa za zradu rodičov. Vstupenkou k nemu má byť práve starší syn nepriateľa, záletnik Logan. Lenže čo ak sa na scéne zjaví mladší brat Brooks, ktorý ako jediný dokáže Violet rozochvieť kolená jediným pohľadom? A akú má spojitosť sekta s názvom Čierna ruža s Violet a s jej rodinou?
Dedička ruže vás strhne napätím, akciou, zakázanou vášňou a temnotou. Čerešničkou je dokonalý vizuál knihy s prekrásnou farebnou oriezkou.
Knihu odporúčam dospelým čitateľom, nakoľko ide o žáner darkromance. Takisto knihu odporúčam všetkým s otvorenou mysľou.
Ďakujem, Majka, že aj doma máme svetové autorky. Dedičku si viem predstaviť aj ako film.

18.07.2022 5 z 5