balu balu komentáře u knih

Spravedlivý hněv Spravedlivý hněv Markus Heitz

Jako vždy pěkne čteni , zaujal mne příběh zaporných postav jako hlavných hrdinu knihy už jsem podobný styl příběhu četl ale nemůžu si spomenout kde a kdy.

25.12.2012

Tajemství královnina zpovědníka Tajemství královnina zpovědníka Jan Bauer

Osa detektivneho p

07.11.2012 1 z 5

Pod kamennou střechou 2 Pod kamennou střechou 2 Jean Marie Auel

Dočetl jsem desaty dil romanové sagy am. spisovatelky Jean M.Auelove o soužiti homo sapiens s homo neadertalis před dvaceti pěti tisici lety.Vřele doporučují , Tenhle díl se mi zdal že autorka psala spíš pro ženskou část čtenářu ale i tak je to poutave čteni těším se na poslední dva dily ktere autorka napsala pod názvem Země malovaných jeskyni u nas zatim pokuď vím nevyšlo. Tenhle románovi cyklus podle mého by měli číst čtenáři kteří mají tak trochu představu o intimním životě protože některé pasáže mají nádech erotiky . Ale jinak bezkonkurenční románový cýklus.

25.10.2012

Širé pláně 1. Širé pláně 1. Jean Marie Auel

Kdo četl v dětstvi Štorchovy Lovci mamutu jistě si příjde na sve Perfektní sága z pravěku lidstva .někdy při čteni si říkam že to asi tak nějak bylo.vřele doporučuji.

11.10.2012

Sněhová císařovna Sněhová císařovna Laura Joh Rowland

Dobre čtení tak jako všechny knižky od autorky.Přečteno za dva dni. Děj ma rychli spad ,konec Motivuje přečtení další knihy Ohnivé kimono už se těším až jiseženu.

10.10.2012