azraelka azraelka komentáře u knih

Do svítání tvá Do svítání tvá Teresa Medeiros

Čistá romantika. Nádherná knížka a přitom se obejde bez intrik, zloduchů a nikdo nepřijde o život.

Možná ne úplně přesně, ale tohle si pamatuju od chvíle, kdy jsem si to přečetla:
"Vím, že chrápete jako malé medvídě, jste chytřejší než já a dokážete pokárat člověka těmi nejkrásnějšími slovy. Vím, že milujete jako anděl a bez Vás je můj život peklo."

30.01.2013 5 z 5

Teror pochází z hlubin Teror pochází z hlubin Steve Alten

Miluju žraloky a číst o dvacetimetrovém megalodonovi, který se z Mariánského příkopu dostane na hladinu a začne terorizovat všechno co se v oceánu šustne, byl opravdu zážitek.

30.01.2013 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Četla jsem ji několikrát v marné snaze pochopit, proč je tak oblíbená a proč z ní holky šílí. Fakt jsem se styděla, že autorka je ženská přes třicet a vyplodí něco, co vypadá jako průměrná fanfiction šestnáctileté blogerky.
Úspěch jí přineslo jenom to, že stvořila příšernou Mařenu. Ničím zvláštní holka se přestěhuje a najednou po ní jedou kluci, poprve se zamiluje a už ví, že na celý život, najde supr trupr upírský kámoše a všichni jsou samozřejmě strašně bohatý. A k tomu být navždy mladý, že.
Nejvíc mě iritovalo neustálé popisování toho, jak je Eda nádherný a jak vypadá jako model co dotočil reklamu, všichni další upíři taky vypadají jako z reklamy... Panebože. Málem jsem umrzla jenom při čtení o tom, jak se neustále tulila ke studenému kameni Edíkovi. Takže rty má taky z mramoru a nikdy nezažila nic úchvatnějšího než se s ním líbat, ne že by se někdy líbala s někým jiným. Ne, za mě prostě ne. Never ever.

30.01.2013 1 z 5