Ayame420 Ayame420 komentáře u knih

Jak jsem ocenila a prořehtala celou Poslední aristokratku, tento díl mě popravdě moc nevzal. Oceňuju deseti body z deseti stále originální a vtipná přirovnání, jaká člověk jen tak nenajde, posledních čtyřicet stránek už jsem ale četla s jakýmsi znuděním. Příběh mi připadal příliš domotaný a přeplácaný. Přesto musím dát alespoň tři hvězdy za již zmiňovaná přirovnání a Josefovy komické poznámky.

14.12.2019 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Tuto knihu jsem bohužel musela odložit. Jelikož mě Larssonovo Milénium naprosto uchvátilo a dovolila jsem si ho označit za dosud nejlepší sérii, jakou jsem kdy četla, této navazující sérii Davida Lagercrantze jsem jednoduše absolutně nepřišla na chuť.
I toto pokračování je jistě povedené. Nejspíš však ne pro mě. Nedokážu se přenést přes perfektnost původní série a do této se jednoduše nedokážu začíst.
Možná to zkusím někdy příště. Pak budu moct i zhodnotit hvězdami.=)

18.11.2019

Právě jsem tuto sérii dočetla. Mám pocit, že už nic lepšího se mi do rukou nikdy nedostane.

19.10.2019 5 z 5