Asenath796 Asenath796 komentáře u knih

Dar z hvězd Dar z hvězd Elena Danaan

Na podobnou knihu jsem čekala celý život. Odpovídá mi na pár dotazu, které jsem v sobě měla a snažila se najít odpovědi v oficiální historii, kde jsem je nenasla. Některé věci taky souhlasí s Tolkienem, který taky věděl mnoho jen to na tu dobu musel víc zaobalit do příběhů.
Obsahuje taky popisy 'hvezdnych' bytosti, které měli kontakt s naší planetou spolu s krásnými ilustracemi autorky.

12.10.2022 5 z 5

Vatan Vatan Michaela von Hollander

Chvilami tazka kniha. Čítala som to s prestavkami 11 rokov.

03.08.2020 4 z 5

Mateřství a seberealizace Mateřství a seberealizace Lucie Nobis

Kniha fajn a pre niekoho kto deti chcel je fajn napísaná. Lenže hľadala som skôr akúsi nádej, že môj život môže pokračovať ďalej a svoje sny a cestovanie si splním. Rozhovory publikované v tejto knihe boli viac menej so ženami, ktoré už kus sveta precestovali, pred tým ako otehotneli, odpracovali v odboroch, ktoré chceli a až potom keď chceli mali deti.

14.06.2019 3 z 5

Budoucí lidstvo Budoucí lidstvo Edward Bulwer (p)

O knihe som sa dozvedela pred rokmi keď som sa zaujímala o existenciu podzemného sveta a dlho som ju nemohla nájsť pretože z originálu The Coming Race som ju hľadala pod názvom Přicházející rasa. Po cca 8mich rokoch sa mi to podarilo a konečne som sa dostala k čítaniu.

11.05.2019