ap_mitlik ap_mitlik komentáře u knih

Trainspotting Trainspotting Irvine Welsh

Skvele, ctive, vtipne, depresivni a nechutne zaroven. Prestoze je to jedina temer jedina kniha, u ktere se mi vic libilo jeji filmove zpracovani ji doporucuji kazdemu, kdo ma rad cerny humor a nevadi mu zasazeni do drogove spolecnosti.

08.07.2017 5 z 5

Kokain - Kariéra německého dealera Kokain - Kariéra německého dealera Kajo Fritz

''Kokain je latka, ktera vice nez kdy jindy financuje cele zlocinecke organizace. To vi i policie. Ale krome toho nevi vubec nic. Az doted''

Na zaklade textu z obalu jsem povolil retez svemu skepticismu a opravdu veril, ze dostanu uceleny pohled na toto preci jen jeste ne uplne probadane tema. Prvni pulku knihy jsem se bavil a porad ocekaval, kdy prijde poradny zvrat, kdy kniha nasadi poradne tempo. Bohuzel jsem se nedockal, autor nedokazal latku zpracovat dostatecne atraktivne, knih o drogach uz tu par bylo a zpracovanych mnohem lepe. Kniha nenabizi zadne objevne novinky, zadne wow pasaze, nekolik zajimavejsich pasazi, ktere by podle mne zaslouzili rozpracovat vice, jsou zmineny jen okrajove.

Ve vysledku jde jen o nezazivne vypraveni primocareho vzestupu a padu jednoho vetsiho dealera kokainu, ktere muze a nemusi byt pravda. Vykloubeneho pantu padem spodni celisti se po docteni bat nemusite.

08.07.2017 3 z 5