AngelDerring AngelDerring komentáře u knih

Akord života Akord života Angel Derring

!OBĚ MÉ KNIHY VOLNĚ KE STAŽENÍ V ODKAZU!

Joo, nějak přestal fungovat odkaz, který Vám umožnil kráčet v mém psaném a tak jej obnovuji. Obě knihy jsou v PDF a tak by neměl problém je čísti v mobilu či tabletu. Čtečka, upřímně nevím, nikdy jsem ji nepoužíval. Akord života je e-kniha, tak, jak vyšla. Ztichlá hladina už je jen přepasování do souboru PDF, nikdy k Vám cestu jako e-kniha nenašla a já se Vám chci i na tomto poli otevřít. Pokud mě chcete podporovat i na dále, zanechte mi prosím hodnocení na Databáze knih či Booxy. Tam mi uděláte největší radost, neb uvidím, jak Vás můj příběh bere, či ne. Stejně tak budu rád, pokud si najde knížka cestu do Vaší knihovny a vy si ji zakoupíte u nakladatele, pokud Vás zaujme. Odkaz je v rar, takže i kdyby jste měli v PC zip etc., tak vše snadno otevřete a můžete číst. Díky za zájem!

KNIHY KE STAŽENÍ :

Pokud ji chceš doma :

17.04.2024

Ztichlá hladina Ztichlá hladina Angel Derring

!OBĚ MÉ KNIHY VOLNĚ KE STAŽENÍ V ODKAZU!

KNIHY KE STAŽENÍ :

Pokud ji chceš doma :

17.04.2024

Živí mrtví: Cizinec a další příběhy Živí mrtví: Cizinec a další příběhy Brian K. Vaughan

(SPOILER) Snad jen guvernéra jsem četl již dříve. A v celku jsem dostal to, co jsem očekával. No asi takto, pokud Vás nudil 13 díl a okolo, kde se jen kecalo, tak tohle bude jen zastávečka. Kresba klasika, já jsem z celu nadšen, včetně ní. Jsou to kraťouličké příběhy a opravdu jsem si to četl pomalu a kochal se, ale a zkrátka to bylo za 40 minut za mnou. Vše pak stojí na Neganovo příběhu, který je nejobsáhlejší. S Rickovo bráchou je to spíše o koukání a málo slovech. No a Michone, Tyrise, Morgan a Guvík... příběh o čtyřech stránkách, které mohly být v hlavním komixu, jako vsuvka, bonus. Což zachází k tomu mínusu. V 32 díle je návaznost na obrázek, který zde mohl být doplněn s možností, že by Kirkman udělal něco... A to něco. Tento komix mohl mít ještě jeden příběh, který vyšel jako alternativní konec... mrtváci a mimozemšťani, osobně si nevzpomenu na název, ale je to kánonické a je to alternativní konec serie. Suma sumárum jsem nadšen, bavil jsem se a neskutečně se těšil a budu zas! Tohle chcete, ale čekejte jen kecání, bez většího wow monentu...

30.01.2024 3 z 5