anája anája komentáře u knih

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Čtivá česká detektivka,moc se mi líbila.

15.03.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc dobrá kniha .

15.03.2017

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Perfektní ,od začátku do konce!!!!

11.03.2017 5 z 5

Strom v srdci Strom v srdci Kim Edwards

Kniha se mi moc líbila ,je nádherně psaná ,takovým jemným a čistým rukopisem a opravdu mě chytla za srdce ,slzu jsem taky uronila,nudná se mi tedy nezdála ,chytla mě odzačátku do konce .

26.01.2017 5 z 5

Tajemství sedmi ještěrek Tajemství sedmi ještěrek Veronika Černucká

Četla jsem už všechny knihy,jsou čtivé a napínavé,avšak když už čtete po páté popis sebevědomé Tary na vysokých podpadcích,bohaté ,sebevědomé přijíždějících v porsche,které každý závidí a okukuje,její dědeček Luigi a nezbední synovci,začne to být už na blití.Bez této postavy mohly být knihy opravdu kvalitní.Nedovedu si představit,že budu v šesté knize znovu číst to samé.

30.10.2016

Noc, kdy jsem měla zemřít Noc, kdy jsem měla zemřít Veronika Černucká

Mě se tedy kniha velice líbila,nechápu proč tady někdo píše ,že nedoporučuje číst.Každému se líbí něco jiného.První povídka byla trošku moc zapletená,ale u všech dalších jsem žasla nad rozuzleními i nad těmi nápady ,protože každá povídka byla jiná.Líbí se mi právě i ten styl psaný jako kdyby ve starší době,vůbec jsem to nečekala a kniha pro mě byla příjemným překvapením,protože v dnešní době je spousta nových detektivek tak nudných,že ani nestojí za přečtení.

01.08.2016 5 z 5