akjam akjam komentáře u knih

Pohodová kniha, úsměvné situace a to jsem potřebovala, abych se odreagovala od svých babiček, které mám na starosti a zároveň si uvědomila, že i v takovém věku je třeba žít a ne živořit. Proto je mám u sebe, aby nemusely být někde v domově, kde nejsou zážitky, kde je stereotyp a nuda, kde nikdo nepohladí po těle ani po duši.
Když člověk skoro nevidí a tak nemůže číst, psát a jinak se zabavit, když se mu ruce klepou, když těžko chodí ..... tak je důležité, mít zábavu jinou, být mezi mladými a cítit laskavé doteky života a ne blízké doteky smrti. Díky za tento pohled a školení, jak mohou staroušci také prožít stáří. Bohužel, většina jich nemá sílu utéct, ale já bych jim i sobě to z celého srdce přála. Když vidím, co jsme si pro stáří vybudovali.... naskakuje mi husí kůže. Takže doporučuji knihu číst a bez jakéhokoli očekávání, to je lepší.

18.07.2015 5 z 5

Včeličky v Království pod lipou Včeličky v Království pod lipou Jiřina Parmová

Kniha mého dětství. Moc ráda bych ji koupila pro sebe a pro vnoučata. Snad se ještě objeví na prodejních pultech či na internetu. Je škoda, když takovou laskavou i výchovnou knihu nelze sehnat.
Přeji všem, co po ni touží, aby se zase objevila. S láskou a úsměvem akjam@email.cz

18.07.2015