aja.h. aja.h. komentáře u knih

Slaďoušek Slaďoušek Jenny Han

(SPOILER) "Slaďoušek" je nejnovější kniha od autorky Jenny Honové.Hlavní postavou téhle knihy je AnnaMarie Wilcoxová.Autorka v téhle knize popisuje život téhle dvanáctileté dívky.AnnaMarie(neboli Shug jak jí říkají doma) zrovna nastupuje na druhý stupeň a myslí si že nemůže být už nic horšího.Naštěstí má ještě svého nejlepšího kamaráda Marka a svoji nejlepší kamarádku Eleani.S Markem se zná už od malička.Ale postupem času se jí začak Mark líbit.Od té doby co jsou na druhém stupni se s ní přestává bavit.Raději se baví se svými kamarády a moc se už ze Shug nebaví.Ale stále spolu chodí ven,jezdí na kole a povídají si.S Eleani se zná jenom chvilku.Eleani pochází z New Yorku,a hned když ji Shug poprvé uviděla věděla že budou kamarádky.S Eleani si velmi rozumí a moc jí pomáhá.Shug má jednu sestru Celii.Celii je jedna z nejhezčích holek na škole.A pak má samozřejmě mámu.Bydlí doma jen tři protože jejich taťka pracuje daleko od Clementonu(malé městečko kde bydlí).Taťku vidí párkrát za měsíc.Ale postupem času se začne bavit z Jackem.Kluk který ji trochu šikanoval.Jack se popral z Markem kvůli Shug.Ale pak Shug zjistila že Jacka vyhodili že školy.Byla z toho celkem špatná.Ale pak když její taťka znovu přijel domů,tak někdo zazvonil o půl desáté večer na zvonek.Byl to Jack.Šli si spolu sednou na verandu.Jack se jí za všechno co jí dřív dělal omluvil a pak se jí zeptal jestli se jí stále líbí Mark.Shug odpověděla že ne a pak jen čekala co Jack udělá.Jack nic neudělal a proto musela udělat něco ona.V tu chvíli si přiznala že ho miluje a dala mu pusu.Jack byl rád a cítil to stejně.

Tahle kniha se mi velmi líbila.Je lepší když se to doho příběhu trošku vžijete a pak mnohem líp pochopíte celý děj.Knihu určitě doporučuji a jestli budu mít možnost,určitě si nějakou knihu od téhle autorky přečtu.

19.04.2023 5 z 5