adamhruby adamhruby komentáře u knih

Nováček Nováček Robert Muchamore

Moje druhá nejoblíbenější knížní série hned po Harry Potterovi. Líbí se mi, jak věrohodně působí postava Jamese, který s každým dílem dospívá a řeší ze své pozice agenta různá morální dilema. Navíc některé díly upozorňují na nepříliš známé problémy globalizace společnosti, tedy především kruté zacházení se zvířaty nebo vykořisťováním původních obyvatel na turisticky zajímavých lokalitách. Pokud bych měl něco vytknout, tak jen že v některých akčních scénách jsem se docela ztrácel, ale to může být i českým překladem nebo prostě jen mojí špatnou představivostí.

P. S. Grand Theft Auto bych příště raději nechal anglicky. :)

13.06.2016 5 z 5

Ostrov Ostrov Robert Muchamore

P. S. Grand Theft Auto bych příště raději nechal anglicky. :)

13.06.2016 5 z 5