4008 4008 komentáře u knih

Králičí válečníci – Z domova do divočiny Králičí válečníci – Z domova do divočiny Kristýna Pokorná

Hele. Já sama jsem dospívající a mám jednu knížku rozepsanou. Jako dítě jsem si na své oblíbené pohádky vymýšlela příběhy, kde docházelo ke crossoverům a ve třinácti se ze mě stal spisovatel fanfikcí. Teď, když jsem starší a miluju klasickou literaturu, kde mám své vzory a kde se ukázalo, že fanfikce byly jen nástavba. Doma píšu poezii a mám jednu knížku rozepsanou. Ano, své spisovatelské vzory, tam budu v průběhu děje zmiňovat a na konci jim napíšu Poděkování. Mám to rozepsané a snažím se to napsat, tak aby si o tom lidé, až to vyjde mysleli, že to je kopie knihy jednoho z mých spisovatelských vzorů. Divím se, že již devatenáctiletá Kristýna Pokorná vůbec dostala zlatý oříšek, když svůj vzor okopírovala. Já Vám k tomu jako dospívající a budoucí spisovatel se spousty originálními nápady chci jen říct, že tohle je příklad toho, čemu se musí náctiletý spisovatel vyvarovat. Říkám Vám to, protože píšu už skoro tři roky a sama mám jednu knihu rozepsanou. Začínala jsem s tou knihou psaním do notesu, potom přepíšu na počítač a žádnou knihu s obrázky nečekejte. Skvělý příklad toho, čemu se má náctiletý spisovatel vyvarovat.

15.04.2019