Králičí válečníci – Z domova do divočiny

Králičí válečníci – Z domova do divočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176649/kralici-valecnici-z-domova-do-divociny-176649.jpg 2 10 3

Králičí válečníci série

Seznámíte se v ní se světem králíků – jak žijí, jak se dorozumívají, jak zvládají různé situace, jaké mají vztahy mezi sebou a jak porozuměli světu lidí. O napínavá dobrodružství zde přitom nebude nouze. Tři armády divokých králíků si dělí malou lesní oblast podle zavedených zákonů, které se dodržují už od nepaměti. Avšak Temná armáda pořád porušuje zákon, a tím ohrožuje ostatní. Existuje proroctví, že pouze jeden válečník dokáže Temné zastavit, a tím zachránit svoji armádu. Do tohoto napětí přichází obyčejný domácí králíček Ryzy, na kterém zpočátku není nic výjimečného. Jako začínající učedník nemá proti trénovaným králičím válečníkům šanci.... celý text

6496
06.04.2020

Tato kniha je naprostý odpad. Ten zlatý oříšek, nebo jak se jmenuje ta cena si autourka nezasloužila! Je tk okopírované

4008
15.04.2019

Hele. Já sama jsem dospívající a mám jednu knížku rozepsanou. Jako dítě jsem si na své oblíbené pohádky vymýšlela příběhy, kde docházelo ke crossoverům a ve třinácti se ze mě stal spisovatel fanfikcí. Teď, když jsem starší a miluju klasickou literaturu, kde mám své vzory a kde se ukázalo, že fanfikce byly jen nástavba. Doma píšu poezii a mám jednu knížku rozepsanou. Ano, své spisovatelské vzory, tam budu v průběhu děje zmiňovat a na konci jim napíšu Poděkování. Mám to rozepsané a snažím se to napsat, tak aby si o tom lidé, až to vyjde mysleli, že to je kopie knihy jednoho z mých spisovatelských vzorů. Divím se, že již devatenáctiletá Kristýna Pokorná vůbec dostala zlatý oříšek, když svůj vzor okopírovala. Já Vám k tomu jako dospívající a budoucí spisovatel se spousty originálními nápady chci jen říct, že tohle je příklad toho, čemu se musí náctiletý spisovatel vyvarovat. Říkám Vám to, protože píšu už skoro tři roky a sama mám jednu knihu rozepsanou. Začínala jsem s tou knihou psaním do notesu, potom přepíšu na počítač a žádnou knihu s obrázky nečekejte. Skvělý příklad toho, čemu se má náctiletý spisovatel vyvarovat.

Alma-Nacida
22.02.2014 3 z 5

Kniha je na to, že ji napsala a ilustrovala 12.letá dívka, pozoruhodná. ALE! Neuvěřitelnou náhodou poté, co jsme s dcerkou četly tuto knihu, jsme si půjčily v knihovně Divoké kočky od Erin Hunterové a bác, Kristýna spadla z piedestalu. Myslím, že nemůže být náhoda, že jak v Králičích válečnících, tak v Kočkách je hlavní hrdina domácí mazlík, který odejde do divočiny, kde vstoupí mezi válečníky, kde spolu v bitvách soupeří 4 klany, kde je dokonce kocourek zrzavý a dostane bojové jméno Plamen a králíček je zrzavý a dostane jméno Ohnivák, kde v obou případech figuruje mystická Hvězdná armáda zemřelých bojovníků, velitel je v obou případech samička... Dodávám, že kniha Hunterové je starší... Ach jo... Toho si měl někdo všimnout před vydáním :(.

králíci

Kristýna Pokorná