Zvuky přírody: Svět lesa

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Procestuj svět a poslouchej zvuky přírody! Na každé stránce stiskni tlačítko s notou a cestou po deseti různých lesních prostředích naslouchej více než 60 rozličným zvukům divokých zvířat. Uslyšíš gorilí mručení v horách, křik papoušků v deštném pralese i ržání poníků uprostřed lesů. Přečti si fascinující informace o všech zvířatech, potom stiskni notičku a každé z nich si poslechni....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413116/zvuky-prirody-svet-lesa-cvb-413116.jpg 4.76
Žánr
Příroda, zvířata, Pro děti a mládež
Vydáno · Drobek
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Zvuky přírody: Svět lesa

Přidat komentář
MMacicekk
26. září

Kniha má krásné a bohaté ilustrace, které věrně prezentují zvířata, jež v knize naleznete. Obálka je rovněž povedená, neboť vyobrazená zvířata včetně názvu knihy jsou plastická a patrná na pohmat. Kniha tím dostala punc výjimečnosti. Na zadní straně zjistíte nejen tiráž knihy, ale rovněž i to, že tento výrobek používá tři knoflíkové baterie, které jdou samozřejmě po vybití vyměnit. Najdete zde i varování, že kniha je nevhodná pro děti do tří let z důvodu nebezpečí spolknutí malých částí. Zvuky, které kniha vydává, nejsou zbytečně hlasité, ale hlasitost regulovatelná není. Se synem jsme byli s knihou spokojeni a nemáme jí co vytknout. Každá strana obsahuje sice krátké, ale vyčerpávající informace nejen o lesním porostu typickým pro různý kontinent a vytvářející rozličný ekosystém, ale také o zvířatech, jež jsou pro ně typická.

knihamouder
03. září

Ilustrace jsou velmi povedené, text naučný a noty se zvuky zábavné. Kniha se dětem moc líbila.

anetka.repova
22. června

Další nádherná kniha z nakladatelství Drobek.

Zvuky přírody lesa z různých koutů světa, je překrásná kniha, doplněná jak skvělými ilustracemi, tak skvělými zvuky. Celá kniha je doplněna nenasilným textem, který knihu dotváří.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Kniha Zvuky přírody: Svět lesa je v

Právě čtených1x
Přečtených5x
Knihotéce5x
Chystám se číst1x
Chci si koupit1x