Prostor lásky

Prostor lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28480/bmid_prostor-lasky-ti3-28480.jpg 5 56 9

Zvonící cedry Ruska série

Zvonící cedry Ruska, kniha třetí. Nepředpověděls, Nostradame, ale stvořil svou vlastní myšlenkou data strašných kataklyzmat světa. Mnohé jsi uvěřit ti donutil, a tím jsi jejich myšlenky do děje toho strašného zapojil. Vznáší se myšlenka tvá, strašící lidi svým proroctvím a bezvýchodností. Ale teď se nevyplní. Ať se tvá myšlenka utká s mou. ...Jsem člověk. Anastasia! A jsem silnější!... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Zvonící cedry

Пространство любви , 1998

ŠafránkaFénix
09.03.2024 5 z 5

Celá série těchto knih mne velmi oslovila. Přečetla jsem je jedním dechem, jsou velmi čtivé. Pomocí těchto knih jsem dostala odpovědi na své životní otázky. Děkuji spisovateli za jejich napsání. Byly mi velkou životní inspirací. Díky nim jsem opět získala radost ze života a životní směr svého žití. Děkuji za celou sérii těchto knih, které jsem směla číst.

ditul
14.01.2024 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíce. Chápu Vladimíra, že to pro něho je těžší chápat hned myšlenky Anastásie, když byl hned hozen do "školy probuzení" a neměl tolik času na zpracování mnoha věcí jako my ostatní, co si k duchovnu volíme svou vlastní cestu a čas..
*Hej, Nostradame! Nepředpověděls, Nostradame, ale stvořil vlastní myšlenkou data strašných kataklyzmat světa. Mnohé jsi donutil, aby ti uvěřili, a tím jsi zapojil jejich myšlenky do děje toho strašného. Vznáší se tvá myšlenka, strašící lidi svým proroctvím a bezvýchodností. Ale teď se nevyplní. Ať se tvá myšlenka utká s mou. Samozřejmě, že všechno dopředu víš, a proto tak rychle mizíš.
Hej, vy, kteří jste se nazvali učiteli lidských duší! Učitelé, vštěpující člověku, že je slabý duchem a nic neví a že pouze prostřednictvím uctívání vašich osobností lze uslyšet Boží hlas a poznat pravdu stvoření vesmíru. Zkroťte svůj zápal, ať teď všichni vědí: Stvořitel dává každému všechno od věků  a stačí pouze nezakrývat jeho velké výtvory tmou výmyslů a postulátů, které jste vymysleli v zájmu vlastní pýchy. Nestůjte mezi Bohem a lidmi. Otec chce mluvit s každým sám. Zprostředkovatele nepotřebuje.
Od věků každý ve své duši uchovává pravdu. Teď, dnes, nikoliv zítra ať je každý člověk šťastný. Stvořitel zaplnil štěstím každý okamžik a každý věk. A v jeho úmyslech není místo pro trápení milovaného dítěte.

DYRKA98
20.09.2022 5 z 5

Knihu jsem měla rozečtenou poměrně dlouho, tak jsem ji konečně dorazila.

Elea
13.08.2022 3 z 5

Líbily se mi názory a myšlenky Anastasie, názory a myšlenky Vladimíra jsem se snažila ignorovat.

Bafy
08.01.2022 5 z 5

Jsme to co tvoříme a vše začíná u myšlenek každého z nás ....

popeluška
01.06.2019 5 z 5

Opět nádherný díl který se četl úplně sám :-) Moc se mi zatím série zvonící cedry líbí.Nemusí ale sednout každému.

vlkcz
01.09.2016 5 z 5

Jednoznačně zatím nejlepší část série. V podstatě zmizelo vzývání Ruska a myšlenky se týkají obecného lidství.
Velmi hluboká kniha.

Anna 13
05.09.2015 5 z 5

Vím jistě, že tohle je nejdůležitější kniha mého života. Díky ní jsem mnoho věcí pochopila a poznala. Ale hlavně pocítila. Už vím, že náš svět je naprosto šílený, lidstvo hloupé, naprogramované. Ztratili jste své city? Znáte sami sebe, vnímáte svou duši? Víte o ní? Tak proč nazýváte Anastasií bohyní, mimozemšťankou, poustevnicí, čarodějkou? Proč v ní nevěříte? Ona je žena, člověk! Je jako vy! Nebo spíše je taková, jací jsme všichni kdysi byli. Lidstvo upadlo. Nešli jsme a nejdeme cestou vzestupu, jak si bláhově myslíme.
Chtěla bych, aby se tato kniha i knihy předešlé z této série dostaly do rukou každému člověku, který obývá Zemi. A chtěla bych, aby se NĚCO změnilo!

Jak říká Anastasia, nečtěte řádky v knize spěšně, uvědomte si je...

Alwiel
20.01.2014 5 z 5

Myslím, že tento díl z celé série mě nejvíce ovlivnil. Knížky Megreho se pro mě staly inspirací a vlastně takovým jasným světýlkem naděje v době, kdy jsem měla pocit, že nic a nikdo nemá smyl.

Vladimir Megre (p)
běloruská, 1950