Nová civilizace: Obřady lásky

Nová civilizace: Obřady lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376713/mid_nova-civilizace-obrady-lasky-XRb-376713.jpg 4 27 4

Zvonící cedry Ruska série

Druhá část osmého dílu série knih "Zvonící cedry Ruska". Je láska pouhý cit? Proč přichází a zase odchází? Jaký je význam dětské lásky? Měli bychom hledat svou druhou polovičku? Co je to telegonie a zdali existují obřady, které by pomohly zachovat lásku a učinit z ní „plnoprávného člena rodiny“? Nejen o těchto tématech je druhá část osmého dílu z edice Zvonící cedry Ruska.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Zvonící cedry

Новая цивилизация: Обряды любви , 2006

ditul
03.03.2024 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších knížek z této série. Hodně se mi líbil příběh Velký stvořitelův dar.

DYRKA98
04.01.2023 5 z 5

Výjimečné čtení. Byla jsem z knihy nadšená.

Elea
23.08.2022 1 z 5

Autor se rozhodl napsat deset knih, tak píše, i když se nemohu zbavit dojmu, že už nějakou dobu nemá o čem.

vlkcz
16.05.2019 1 z 5

Zatím jednoznačně nejslabší. Ne že by tam nebylo nic zajímavého, ale je to strašně naředěné. Přečíst souvisle třeba 10 stránek pro mě bylo těžké, protože jsem se nudil. Místy to připomíná příručku pro sektáře, což taky nemusím. Na Anastu jsem zvědav, prý je nejlepší, ale celkově mě série spíš zklamala.

Vladimir Megre (p)
běloruská, 1950