Energie života

Energie života https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28486/energie-zivota-28486.jpg 5 35 5

Zvonící cedry Ruska série

Zvonící cedry Ruska, kniha sedmá. Ale člověk má v sobě jednu energii, charakteristickou pouze pro něj, jmenuje se "energie mysli". A pokud člověk pochopí, co má vlastní, naučí se ji v plné míře používat, stane se vládcem celého vesmíru.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: ,

Энергия жизни , 2003

ŠafránkaFénix
09.03.2024 5 z 5

Celá série těchto knih mne velmi oslovila. Přečetla jsem je jedním dechem, jsou velmi čtivé. Pomocí těchto knih jsem dostala odpovědi na své životní otázky. Děkuji spisovateli za jejich napsání. Byly mi velkou životní inspirací. Díky nim jsem opět získala radost ze života a životní směr svého žití. Děkuji za celou sérii těchto knih, které jsem směla číst.

ditul
03.03.2024 5 z 5

Další skvělý díl.
* V přírodě existují rostliny schopné nedopustit vznik nemocí lidského těla.

DYRKA98
23.11.2022 5 z 5

Opět krásná kniha ️

Elea
21.08.2022 3 z 5

Líbily se mi úvahy o energii mysli, ale v další části kniha jen opakovaně shrnovala údaje předcházejících knih a obhajovala je, témata se rychle měnila a potom se k nim autor opět vracel, celkově tak trochu chaos.

vlkcz
24.01.2018 4 z 5

Člověk by řekl, že po tolika knihách by autor měl psát stále lépe. U Megreho mi přijde, že je to obráceně. Zhruba od pátého dílu jeho styl upadá, v textech se stále častěji objevují rozpory, skáče mezi tématy, která se mu daří jen chabě spojovat. A to je obrovská škoda, protože myšlenkově jde o knihu silnou, z dosavadní série jednu z těch lepších. Ale co naplat, mizerná forma celou knihu shazuje, takže víc než slabé 4* to být nemůže.

Vladimir Megre (p)
běloruská, 1950