Zůstaň!

Zůstaň! https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133940/zustan-133940.jpg 4 101 38

Savannah „Van“ Leonová má dva nejlepší kamarády - Petera a Janie. Van Petera miluje od první chvíle, kdy ho na univerzitě potkala, a Peter zase miluje Janie. Od té doby, co jí poprvé spatřil. Když se tedy Janie za Petera provdá, může Van udělat jen jediné - opít se a pořídit si roztomilé a nemotorné štěně! Držíc se zuby nehty konce vodítka je Van malým gigantem tažena do života, kde staré pořádky rázem neplatí. Neodolatelně zábavná prvotina mladé americké autorky o tom, jaké to je převrátit si po pár skleničkách život naruby... celý text

Sireen
13.01.2016 3 z 5

Taková celkem fajn oddechovka pro nenáročné, kteří chtějí zrovna jen zabít čas a nic moc neprožívat a neřešit :)

leleia
05.01.2016 2 z 5

Přísahám, že se to tvářilo jako komedie, jinak bych to nekoupila.
Těšila jsem se na nějakou legraci, možná drobet romantiky a místo to ho dostala kopu romantiky s kapkou legrace, vodopádem slz a rybníkem vodky.
"Neodolatelně zábavná prvotina"?! Neodolatelně zábavné mi přišlo snad jen to, že se hlavní hrdinka v každé kapitole rozplakala. A to snad minimálně dvakrát!
Sexy veterináře, který měl silné paže, protože zřejmě často operoval ani komentovat nebudu. Chápu, že mu bylo kdysi ublíženo, ale ke konci se choval spíš jako hysterická patnáctka.
Jediná postava, která byla naprosto dokonalá, byl Joe. Jen za něj dám 2 hvězdičky.
Závěrem: Zůstaň! dostane babička k narozeninám a už to nechci nikdy vidět.

novakovaterka22
14.11.2015 4 z 5

Kniha se mi hrozně líbila. Byla zajímavá tím, že i když byla oddechová tak sem se na ní musela plně soustředit. Přemýšlela jsem, že dám 3 hvězdičky, ale za úžasného pejska Joeho dávám 4 :) Knížka mě dokonce rozbrečela

evelýny
15.09.2015 4 z 5

Čtivý, místy humorný - místy dojemný příběh o lásce, ztrátě blízkého člověka a o tom, že něco zlého je pro něco dobré. Velmi podařená prvotina, která stojí za přečtení.

shey
25.08.2015 3 z 5

Milé postavy, skvělý pes ...příjemná kniha na volné odpoledne. Jenom hlavní hrdinka mohla popíjet trochu méně, lezla mi s tím trochu na nervy....ale času stráveného u knihy určitě nelituji :o)

Aracely
31.03.2015 5 z 5

Vynikající kniha ! Skvělá na relax a odreagování. Jen bacha kde ji čtete protože budete mít slzy od smíchu :-D Ano bylo to místy i dojemné. Nechyběla romantika a nejlepší na tom je asi Joe . Takového bych taky hned brala :-)
A spolu s ním i fešného veterináře :-) :-)
To že hlavní hrdinka více pila je pravda ,ale při její životní situaci kdo by se ji divil ? Vždyť její nejlepší kamarádka si brala muže kterýho milovala ona a ještě jim šla za družičku !
To chce pořádnou kuráž. Mě byla hlavní hrdinka sympatická, když opomenu její chyby . A tady se ukázalo , že lhát se nevyplatí a že to vždycky praskne ...
Ale určitě doporučuji si ji přečíst. A třeba někdy autorka napíše ještě nějakou jinou knihu. Rozhodně jí to jde. Píše velmi čtivě.

muchomurka
26.03.2015 4 z 5

Milá oddechová knížka, u které jsem se dobře pobavila a odreagovala. Příběh příjemně plynul, sice se nekonaly žádné zuřivé zvraty, ale to mi vyhovovalo.
Jen bych ocenila, kdyby hlavní postava pila v průběhu méně alkoholu, chvílemi to bylo únavné a otravné.

studentice
18.02.2015 3 z 5

Klasická romanťárna, ideální lehké čtení například při nemoci:)

Lilith1
18.11.2014 4 z 5

Napůl dívčí románek, napůl komedie, napůl příběh o tom jak snadné bývá najít cestu k psí duši. Příjemné čtení, které pobavilo. Nic složitého na přemýšlení, ale zas pěkně popsáno začínající soužití dívky a psa. V mnohém byl příběh překvapivý a originální.

Leniiis
12.11.2014 2 z 5

Po přečtení komentářu zde jsem asi čekala bůh ví co, ale upřímně jsem z knížky zklamaná. Nic extra to nebylo..děj absolutně nulovej a prostě jsem se nudila chvilkama..za mě tuhle knížku ne.

Allka
19.09.2014 3 z 5

Za malo penez hodne muziky aneb koupila jsem knihu za stovku ve vyprodeji a pobavila jsem se dostatecne:)

Veveruška1992
21.01.2014 5 z 5

Tak tohle byla krásná knížka o tom, co se může stát, když zkombinujete žal, spoustu alkoholu a film s Rin Tin Tinem... :-D Knížka přečtená jedním dechem...místy velmi vtipná, místy krásně romantická, místy dojímavá, téměř až k slzám...prostě esence všeho, co by si člověk mohl přát....hned bych si pořídila takového čtyřnohého přítele, jako byl Joe....
Ke knížce se určitě ještě vrátím :-)

Alma5
30.07.2013 5 z 5

Hezký příběh, v podstatě americký romantický film v knižní podobě.

kkaca
03.07.2013 4 z 5

vtipná oddechovka pro ženské pokolení

Kamilajznik
29.06.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, vtipná, svižná. Opravdu jsem se zasmála. A dokonce jsem se i smála v tramvaji, když jsem knihu četla :-)

bookcase
28.06.2013 4 z 5

Velmi vtipná romantická oddechovka, u které jsem se hodně smála.

uarda
16.11.2012 5 z 5

Nádherná knížka, přečetla jsem ji jedním dechem a dost jsem se pobavila :-)

jasmína
14.11.2012 5 z 5

Výborá kniha na relax a ještě jsem se pobavila :)

Autorovy knížky

2012  78%Zůstaň!