Zubami - nechtami: Devätnásť hrôzostrašných poviedok

Zubami - nechtami: Devätnásť hrôzostrašných poviedok
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501210/zubami-nechtami-19-hr-zostrasnych-p-yOA-.jpg 4 153 153

19 hrôzostrašných poviedok od mladých českých autorov: Zuzana Frantová, Kateřina Hejlová, Tomáš Heřman, Lucie Holcnerová, Hana Rothová, Martin Strnad.

minimonisek
30.01.2012 5 z 5

Hodně se mi líbila hororová povídka Živý plot, Za zdí a Poslední metro. Tato kniha dokáže opravdu vystrašit. Všem doporučuji si ji přečíst.

WEIL
26.09.2011

Výsledky akademie Josefa Škvoreckého, kam docházejí lidé, co je zajímá především tvůrčí psaní. Za dobu vzniku se zde zatím žádný velký talent neobjevil, ale není divu. Sám Josef Škvorecký učil na podobných školách dost dlouho a říkal při svých osmdesátinách, že potkal za život jen dva talenty. ...Ale když už nic, tak lidi poznají sebe, společnost prostřednictvím sebevyjadřování v písemné formě.

šneki
24.08.2011 4 z 5

Užasná hororovka zvláště Živý plot

ice.cool
17.08.2011 5 z 5

Skvelá kniha, dost jsem se bál... doporučuju! Skvělá zábava, nemohl jsem se odtrhnout. Více není třeba komentovat!

Škuch
29.05.2011 4 z 5

Knížka je sice podle anotace určená dětem, ale při některých povídkách mi šel mráz po zádech (Chi chi chi, Za zdí, Operátor, Medvídek). Určitě stojí za přečtení.